Navigace

Můj sladký svět ......

Pečení klasických domácích bábovek, řezů nebo zákusků mne vždy docela bavilo, což se ovšem nedá říct o mém umění vařit laughing.

Prostě pečení vítězí a ještě více od doby, kdy jsem zkusila potáhnout marcipánovou hmotou můj první narozeninový dort pro neteř. Protože se nad moje očekávání dortík povedl, chytlo mě to ještě více a od té doby se stala cukrařina mým aktivním koníčkem. Vždy se najde příležitost upéct s radostí dort pro moje kamarádky a kamarády nebo rodinu. A protože jsem celoživotní "dietářka", pokouším se moc neochutnávat a péct například i zdravější varianty sladkostí, abych uspokojila i moje sladké chutě, které prostě vítězí nade vším.  

Od května 2017 jsem absolvovala nespočet kurzů, např. jak vytvořit krásné květy ze sladké hmoty, čokolády a máslového krému nebo kurz pečení makronek, kurz výroby pralinek a francouzských dezertů. Kurzy mi otevřely nový obzor a pohled na to co vše je v cukrářském světě možné a hlavně získala jsem  hodně nových "sladkých" kamarádek smile. Kurzy na výrobu cukrových a čokoládových květů v současné době již spoluorganizuji. 

Tak třeba Vás něco málo rad z mého pečení nebo některý z mých receptů osloví.  

Mojí další vášní jsou čaje, pohyb a výživa.  

www.vunecaje.cz.

Neváhejte se na mne obrátit.